žárovka H1

žárovka H1
Ohodnocení: 3.4
7 hlasů

Které autožárovky H1 si vyberou?

Autožárovky H1 jsou namontovány ve světlometu vozidla. Tento typ auto žárovek se používá jako světelná kontrolka a potkávací světlo. U žárovky do auta je jedno vysoce účinné vlákno, protože žárovky H1 dosahují až 1600 lm. Výkon těchto žárovek činí 55 W. Životnost tohoto typu osvětlení je dobrá, protože převážná většina modelů dostupných v obchodě svítí od 400 do 600 hodin. Při výběru auto žárovek H1 věnujte zvláštní pozornost tomu, zda je vybraný model originální. Náhradníci nenabízejí tak vysoký výkon a pravděpodobněji se vyhoří.

Výměna žárovky H1 vyžaduje v některých případech vstup do kanálu, ale ve většině vozů může být nahrazena sama. Důležité je, že auto žárovky by měly být nahrazeny dvojicemi, nikoli jednotlivě. Díky tomu se vyhneme situaci, kdy se po výměně jedné žárovky brzy vypálí i druhý světlomet.

Cena žárovky H1 závisí hlavně na výrobci a barvě světla. Všichni jsou však naplněni plynem nazývaným halogen. Použití halogenů uvnitř žárovky umožňuje jasnější barvu světla. V prodejnách můžeme také splňovat LED žárovky H1.

Mezi nejoblíbenější výrobce žárovek H1 patří Philips, Osram, Tungsram, Farenheit, Hella, Bosma, Bosch, Neolux a Narva.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *