žárovka H11

žárovka H11
Ohodnocení: 3.7
7 hlasů

Která žárovka H11 byste si měli vybrat?

Auto žárovky H11 představují jedenáctou generaci halogenových žárovek používaných v osobních a nákladních automobilech. Žárovka halogen H11 jsou montovány hlavně do předních světlometů vozidla jako světla s tlumeným a dálkovým světlem a proti mlhovým světlem. Napětí a výkon žárovek H11 určených pro osobní automobily je 55W / 12V a u nákladních automobilů 70W / 24V. Světelný tok této generace žárovek je 1350 lm. Nová generace auto žárovek H11 zaručuje větší bezpečnost silničního provozu a výrazně zvyšuje komfort jízdy, zejména v obtížných podmínkách.

Jedenáctá generace halogenů má zvýšenou odolnost proti nárazům, změnám teploty a tlaku, což je také potvrzeno řadou silničních testů. Při výběru žárovek H11 byste měli zvolit osvědčenou značku, protože levnější alternativy nemusí nabízet takovou úroveň intenzity světla jako původní halogeny.

Výměna automobilových žárovek H11 není obtížná, ale pro některé automobily bude nutné zadat kanál. Cena halogenů se pohybuje od tuctu do několika desítek zlotých. Pokud nevíte, které žárovky H11 si vyberete, zkontrolujte níže.

Mezi nejoblíbenější výrobce autožárovek H11 patří Philips, Osram, Tungsram, Farenheit, Bosma, Hella, Bosch, Neolux a Narva.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *