žárovka H2

žárovka H2
Ohodnocení: 4.7
3 hlasů

Která H2 žárovka bych si měla vybrat?

Auto žárovky H2 se montují do světlometů, mlhových světel a světlometů. Tento typ auto žárovek se používá u starších modelů automobilů. Navzdory skutečnosti, že byly nahrazeny jinými typy žárovek jako je H7 nebo xenon, můžeme je stále snadno zakoupit v automobilovém a internetovém obchodě. V těchto obchodech můžeme koupit žárovky H2 55W / 12V a 70W / 24V. Mnozí výrobci již z výroby tohoto typu osvětlení stáhli, ale můžeme snadno koupit dobré náhražky.

Uvnitř žárovka halogenové H2 (na konektoru X511) je jedno vlákno vlákno výstup 55 W a 70 W (napájení žárovky namontovány závisí na konkrétním typu vozidla). 24 V halogenové jsou instalovány v nákladních vozidlech, zatímco u vozidel s 12 V napětím. Nejběžnější využití tohoto typu žárovek však lze nalézt v terénních vozidlech, zejména ve verzi rallye.

Výměna žárovek H2 by neměla způsobit mnoho problémů. Stavba starších automobilů vyhovuje nezávislé výměně prakticky všechno osvětlení automobilů bez nutnosti navštívit mechaniku. Stejně jako u jiných žárovek by měl být halogenový vodík nahrazen dvojicí. Životnost žárovky je definována jako počet hodin, kdy může určitá vlákna svítit. V případě, že některá ze žárovky do auta vyhořela, můžeme si být jisti, že osvětlení druhého světlometu bude vyžadovat také výměnu v co nejkratším čase.

Výměna žárovek H2 by měla být provedena v rukavicích, aby se prsty nedotýkaly žárovky. Mazání a nečistoty ponechané na povrchu skla výrazně snižují účinnost světla a životnost lampy. Vlákno životnost se odhaduje na 250-300 hodin provozu s barevnou teplotou 3200 K ceně žárovky H2 není nepřiměřená, a různé modely nabízené známých výrobců stát více než tucet zlatých za kus. Pokud nevíte, která žárovka H2 koupit, zkontrolujte následující hodnocení.

V současné době vyrábí kromě jiného i H2 žárovky Philips, Osram, Narva a HELLA.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *