žárovka H4

žárovka H4
Ohodnocení: 3.2
15 hlasů

Které žárovky H4 si vyberou?

Halogenové žárovky H4 jsou vybaveny dvěma vlákny, které umožňují jejich použití jako dálkově ovládaných, tlumených a mlhových světel. Výkon autožárovky H4 je 55 W. Výkon světla tohoto typu automobilových žárovek je 1000 lm. Uvnitř žárovky jsou dvě vlákna oddělená speciální deskou, díky čemuž naše průchozí světla neoslňují přicházející řidiče. Životnost auto žárovek H4 se odhaduje na 400-700 pracovních hodin.

Výměna žárovek H4 není komplikovaná, ale v některých případech to nebude fungovat bez vstupu do kanálu. To platí zejména pro výměnu mlhových světel. Během výměny buďte zvlášť opatrní, abyste se nedotkli žárovky holými prsty – vždy používejte rukavice. Uvnitř žárovky H4 do auta je plyn – halogen. Díky němu máme jasné a bílé světlo. Stojí za zmínku, že žádná značková vlákna nenabízejí dostatečně silný paprsek světla, který nepříznivě ovlivňuje bezpečnost silničního provozu.

Cena žárovky H4 značky není příliš velká, takže nestojí za to investovat do levné náhrady. Známý výrobce je zárukou, že kupujeme ty nejlepší žárovky s dlouhou životností. Potvrzení této skutečnosti lze nalézt také v řadě testů. Pokud nevíte, které žárovky H4 si vyberete, zkontrolujte následující hodnocení.

Mezi nejoblíbenější výrobce žárovek H4 patří Philips, Osram, Tungsram, Farenheit, Hella, Bosma, Bosch, Neolux a Narva.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *