žárovka H7

žárovka H7
Ohodnocení: 3.8
16 hlasů

Které žárovky H7 si vyberou?

Autožárovky H7 jsou namontovány ve světlech vozu, jako dálkové světlo a tlumené světlo. U žárovky do auta je pouze jedno vlákno. Žárovky H7 jsou charakterizovány vysokou životností, protože vlákno zapálí až po 300-600 pracovních hodinách. Velkou výhodou těchto žárovek je také velmi dobrá světelná účinnost, protože většina modelů dostupných na trhu zaručuje intenzitu světla na úrovni 1500 lm. Každá žárovka H1 je vybavena 55W vláknem. Nezapomeňte, že když kupujete kvalitní žárovky H7, zvýšíte bezpečnost na silnici. Množství testů je také potvrzením.

Výměna žárovky H7 na většině modelů automobilů by neměla způsobovat problémy. Nezapomeňte se však nedotýkat bubliny holými rukama, ale pouze rukavicemi. Po zahřátí žárovky se začnou odpařovat stopy tuků v podobě otisků, což negativně ovlivní průhlednost reflektoru. Cena žárovek H7 není příliš velká. Před nákupem vždy pečlivě zkontrolujte specifikaci každé auto žárovky, protože parametry se mohou lišit v závislosti na výrobci.

Žárovka H7 uvnitř žárovky je naplněna plynem vytvořeným z jodových a bromových sloučenin. To je důvod, proč se běžně říká, že se jedná o halogenové žárovky. Halogen uvnitř žárovky způsobuje, že svítí jasnější a silnější. Pokud nevíte, které žárovky H7 si vyberte, zkontrolujte následující hodnocení.

Mezi nejoblíbenější výrobce žárovek H7 patří Philips, Osram, Tungsram, Farenheit, Bosma, Hella, Bosch, Neolux a Narva.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *