žárovka H9

žárovka H9
Ohodnocení: 4.7
3 hlasů

Které žárovky H9 si vyberou?

Autožárovky H9 jsou namontovány v osobních a dodávkových vozidlech, zejména jako světlomety s dálkovými a dálkovými světly. Vzhledem k vysoké účinnosti a nízké míře selhání jsou v celém automobilovém průmyslu velmi oblíbené, stejně jako získávají pozitivní názory mezi řidiči.

U halogenové žárovky H9 je jedno vysoce účinné vlákno. Vnitřní část žárovky je naplněna halogenem a jodem (ve formě plynu). Auto žárovky H9 se vyznačují vysokou svítivostí a zároveň udržují nízkou spotřebu energie. S výkonem 65 W umožňují dosažení světelného toku 2100 lumenů, což dává velmi dobrý výsledek v tomto segmentu osvětlení. Životnost halogenu H9 se pohybuje v rozmezí od 450 do 600 hodin práce, což je řadí do celkové pozice automobilových žárovek. Tento typ osvětlení lze zakoupit také v provedení Xenon look a H9 LED.

Při výběru dobrých žárovek bychom měli nejen řídit cenu. Žárovky malého výrobce nezajistí tak vysokou bezpečnost na silnici, jako prodávané důvěryhodnými výrobci. To je potvrzeno mnoha testy žárovek H9, které jsou k dispozici v síti. Před konečným výběrem byste si měli pečlivě přečíst specifikaci každé žárovky a pečlivě zkontrolovat, zda vybraný model jistě odpovídá našemu reflektoru. Výměna žárovek H9 (v závislosti na modelu automobilu) by neměla trvat příliš mnoho času, a ve většině případů to dokážeme sami.

Halogenová žárovka H9 je nejčastěji vyrobena z křemenného skla s velmi vysokým koeficientem přenosu světla. Tento typ materiálů lze nalézt ve vláknech nabízených renomovanými výrobci. Nicméně pokud kupujeme levné žárovky, světelný paprsek se může výrazně lišit od specifikací na obalu. Cena za žárovku H9 se liší podle výrobce, protože nebudeme platit za jednu kopii více než několik desítek zlotých. Pokud hledáte dobré a testované halogeny nebo nevíte, která žárovka H9 si vyberete, zkontrolujte následující hodnocení.

Nejobvyklejšími výrobci žárovek H9 jsou: Philips, Osram, Hella, Bosch.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *