žárovka W5W / WY5W

žárovka W5W / WY5W
Ohodnocení: 4
5 hlasů

Které žárovky W5W / WY5W si vyberou?

Auto žárovky W5W a WY5W se používají v osobních automobilech, ve směrových svítilnách (jako směrové ukazatele) a v bočním osvětlení vozidla. Žárovka W5W se používá také jako parkovací světla, tj. jeleny, jejichž náhrada je velmi rychlá. Napájení a napětí autožárovek W5W je 12V / 5W. Tyto parametry umožňují vysoký jas a nízkou spotřebu energie.

Žárovky W5W nebo WY5W lze také nalézt pod názvem žárovky W5W T10 12V 5W. Je však nutné pečlivě přečíst technickou specifikaci každého modelu a popis výrobce. Balení obsahuje informace o tom, které prvky osvětlení můžeme použít model žárovky. Důležité je, že parkovací světla LED W5W ve většině případů nemají požadované schválení pro použití při vnějším osvětlení vozidla. Také LED diody by měly být používány pouze uvnitř kabiny vozidla.

Žárovky W5W bílé, modré a oranžové s požadovaným schválením jsou k dispozici v obchodě. Cena tohoto typu osvětlení není vysoká, protože budeme kupovat autožárovku v cenovém rozpětí od několika až několika desítek zlotých. Cena závisí na barvě světla a na výrobci. Pokud nevíte, které žárovky W5W / WY5W si vyberte, zkontrolujte níže.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *