Sady auto žárovek marki: Alfa Romeo

Alfa Romeo
Oficiální stránky Alfa Romeo

Alfa Romeo – jeden z nejznámějších italských výrobců sportovních vozů, závodních automobilů a plně luxusních osobních automobilů na světě. Společnost také vyrábí dodávkové vozíky s vysokou provozní spolehlivostí, a to iv nejtěžších podmínkách. Na rozdíl od převládajících názorů a legend, auta Alfa Romeo nejsou tak naléhavé, jak by se mohly zdát.

Značka Alfa Romeo se také stala známou v řadě závodů, kde v roce 1913 byl první model představen typ 40/60 HP vybavený čtyřvalcovým motorem s objemem 6 litrů. V roce 1925 byl Alfa Romeo P2 prvním vozem, který dosáhl cíle během závodu MS. Od té doby se auty s jetelem systematicky podílely na různých závodech automobilů.

Alfa Romeo vyniká z davu s charakteristickou barvou těla, která je červená. Čtyřlistý jetel v logu značky byl umístěn na vozidlech, ve kterých je možné splnit to nejlepší vybavení a výkon. Kromě řady sportovních vozů představila Alfa Romeo řadu zajímavých inovací na automobilovém trhu, jako je šestistupňová převodovka, variabilní časování ventilů a zážehový motor. Od roku 1986 patří značka Alfa Romeo k FIAT.